Najważniejsza jest dobra współpraca - podkreślał Starosta Kolneński, Tadeusz Klama, na spotkaniu z Radnym Sejmiku Wojewódzkiego, Adamem Wojciechem Sekścińskim. Wiele inwestycji, które są realizowane na terenie Kolna i Powiatu Kolneńskiego to efekt wsparcia, jakie otrzymuje lokalny samorząd z budżetu województwa. Dlatego tak istotna jest obecność w Radzie Sejmiku przedstawiciela ziemi kolneńskiej, który może wspierać realizowane w Powiecie projekty i zabiegać o ich dofinansowanie.

Podczas spotkania w Starostwie, Tadeusz Klama rozmawiał z Radnym o już realizowanych na terenie Powiatu inwestycjach, a także omówił te, które samorząd chce rozpocząć w przyszłości.

Adam Wojciech Sekściński jest nie tylko Radnym Sejmiku Wojewódzkiego. Od 2010 do 2014 był również Wicestarostą Kolneńskim, a od 2014 radnym powiatowym. W 2016 został wiceprezesem, a później prezesem KRUS. Od 2019 roku był dyrektorem spółki Orlen Paliwa, a od lipca 2020 roku jest prezesem spółki Lotos Oil.